Kietas su gimtadieniu atvirukai, klasiokai

1. Juokingi gimtadienio atvirukai klasiokais 2. aukštos kokybės, konkurencingą kainą. 3. tik kokybę ir aptarnavimą galima kalbėti mums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kietas su gimtadieniu atvirukai, klasiokai

handmade card.jpg

IMG_1222.JPG


Patarimai

Jaunimo (16-20) metų amžiaus mokinių gimtadienio dovana! Šios grupės mokiniams naudoti savo kišenpinigių pirkti gimtadienio dovanos! Todėl jis turi būti prieinamas, tačiau taip pat prisiminti, kaip apibrėžta šiuo metu jie gali pirkti gimtadienio atviruką, suteikti studentams! Tai labai įsimintina! Ir gali būti visą gyvenimą, kol mokiniai baigė laiko, kad pamatytumėte, Ši dovana bus manau viena nuo kitos! Šis jausmas turi būti labai geras!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

24. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


37. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


69. ką daryti, jei turiu nusiskundimų?

Mes norime suteikti jums 100 % pasitenkinimą. Tačiau jums reikia patirties, rūpestis arba problema, prašome pranešti mums.


93. ką daryti, jei aš turiu kai kurių specialių reikalavimų?

Klientų specialios reikalauja tvarka pvz., bandymų reikalauja arba tarptautinius standartus susitikti, susisiekite su mumis iš anksto, kad mes galite užsisakyti medžiagų teisingai.


Tyrimo