Kurti gyvūnų pop-up korteles miršta

Kurti gyvūnų pop-up korteles miršta

Kurti gyvūnų pop-up korteles diesWhy pabandyti mums? Specialistas: Kūrybinės reklaminė produktų specialistų komanda padės jums pasirinkti geriausią reklamos dovanos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kurti gyvūnų pop-up korteles miršta


Kodėl, pabandykite savo laimę?

Specialistas: Kūrybinės reklaminė produktų specialistų komanda padės jums pasirinkti geriausią reklamos dovanos

Tikslus: Siunčiame išsami tvarka, taip pat informacijos, įrodančios jūsų Pasirinktiniai elementai ir kaip jie turi atrodyti išspausdinta

Atsakingas: Tvarka bus pagaminta tiksliai pagal užsakymo duomenis ir įrodymą, kuris patvirtintas; Jei ne, mes bus iš naujo paleiskite savo užsakymą, išduoti kreditą arba grąžinsime jums pinigus.

Efektyvus: Siųsti E-mail mums darbo metu, mes pasistengsime atsakyti jums per 10 minučių.

Kokybės kontrolė: QC patikrinti prieš išsiuntimą po vieną produktą. Siųsti patikrinimo prieš išsiuntimą

Konkurencinga kaina: Geriausios kainos pasiūlymas jums

Geras aptarnavimas: Reali pagalba jūsų poreikiams

Greitas pristatymas: 15 dienų už 3000 ar 5000pcs


Mes padarėme daugiau kūrinių:


Siunta:

1. iš oro Express: 2 – 5 dienas greitai nuo durų iki durų pristatymo iš UPS, DHL, Fedex, TNT ir t.t. EPS. Mes padarysime viską, pasirinkti labiausiai priimtiną greituoju paštu jums.

2. iš oro pristatymas: oro uostų, paprastai imtis vieną savaitę pristatyti prekes. Jūs galite pasiimti savo prekes iš paskirties oro uosto ir tai atlikti patys. Mes taip pat galime atlikti už jus Jei neturite agentas.

3. iš jūrų laivybos: jūrų uosto į jūrų uostą paslauga, apie 15-30 dienų išsiųsti prekes. Jūs galite pasiimti savo gera nuo paskirties uosto ir tai atlikti ir patys. Mes taip pat galime atlikti už jus. Jūrų laivyba yra pigiausias iš lėto pristatymo būdas.


Dalis klientų:Tyrimo