Mielas Pet kortelė kūrybos su gimtadieniu

Kūrybos laimingas gimtadienio kortelės už mielas Pet patarimai prieš deside išlaikyti kaip augintinio triušio, turėtumėte žinoti, kad mažas gyvūnas yra tiek gražių ir varginantis pusės. Savo dienos racioną, išvalyti, Plaukų priežiūra bus daug laiko ir energijos. Jei gyvūnas susirgo, medicininių išlaidų nėra...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mielas Pet kortelė kūrybos su gimtadieniu

handmade card.jpg

IMG_0868.JPG

Patarimai

Kol jūs deside laikyti kaip augintinio triušio, turėtumėte žinoti, kad mažas gyvūnas yra tiek gražių ir varginantis pusės. Savo dienos racioną, išvalyti, Plaukų priežiūra bus daug laiko ir energijos. Jei gyvūnas susirgo, medicininių išlaidų nėra pigūs, kai bloga nuotaika ir neklaužada augintinių triušių yra toks piktas. Bet bet kuriuo atveju, kai jūs gaunate šį triušis, tai bus jūsų atsakomybė rūpintis nepriklausomai nuo to, kiek daug problemų jis gali atnešti jums.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Pavyzdžių ar krovinius su nedideliu kiekiu galima siųsti jums DHL, UPS, FedEx, kurie bendradarbiavo su Alibaba ir suteikti jums nuolaidą.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti kitus elementus, siekiant suderinti savo kvietimus?

Taip, galime koordinuoti jums konkurso atrankos, pvz., žymes, išsaugoti dieną, vieta korteles, programa, meniu, skelbimai, ačiū kortelę ir daugiau nieko. Net jei jūs nematote jų nuotraukoje svetainėje, mes galime juos.


2. kiek laiko galite gauti mėginio?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


3. Kada gauti kaina

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


4. Koks skirtumas yra matinė ir blizgi apdaila?

Mes siūlome 3 apdailos mūsų produktai:

1) matinis yra nuobodu apdaila be blizgesio ir blizgesį.

2) gloss AQ yra blizgesio apdaila, tačiau nėra blizgus.

3) UV yra blizgančio apdaila. Tai ne rašyti paviršius yra blizgus.


Tyrimo