Kūrybos paprasta pop-up 18 gimtadieniui

Kūrybos paprasta pop-up 18 gimtadieniui

Mes turime 8 metų profesinę patirtį rengiant ir spausdinant įvairių rūšių popieriaus kortelės pagal konkretų reikalavimą iš mūsų klientų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kūrybos paprasta pop-up 18 gimtadieniui


Produktų pop-up korteles bendrovės buvo pasiūlyta daugelyje šalių visame pasaulyje, pavyzdžiui, Amerika, Kanada, Vokietija, Turkija, Jungtinės Amerikos Valstijos... Su daug žmogiškųjų išteklių, pažangių mašinų sistemų ir daugelio metų patirtį, mes padarėme didelį užsakymų kiekius iki 10-15 tūkstančių produktų. Palaikyti ir plėtoti kokybiškus produktus su garantuoto pristatymo laiką, mūsų įmonė sukūrė gerą įvaizdį vartotojų akyse tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu.

Šiuo metu įmonės žmogiškųjų išteklių su daugiau nei 100 darbuotojų, kurių darbo našumas 4-5 tūkstančių produktų per mėnesį gali patenkinti bet kokia tvarka. Žaliavos importuojamos tiesiogiai užtikrinti produkto kokybę, taip pat konkurencingas kainos rinkoje.
Mes turime 8 metų profesinę patirtį rengiant ir spausdinant įvairių rūšių popieriaus kortelės pagal konkretų reikalavimą iš mūsų klientų. Ir mums gerai tarnavo mūsų Klientai šiems metams.

Kodėl verta rinktis mus?

1. Mes padėti jums sukurti savo prekės ženklą ir pritaikyti savo spausdinimo kultūra.

2,8 metų patyręs gamintojas su stiprus qualtity jausmas.

3. greitą pristatymą: pavyzdys: 5 - 7 dienas, gamyba: 15 - 30 dienų

4. prekybos Alibaba prekybos garantiją

5. mažų užsakymų accpted
Tyrimo