Elegantiškas kortelių siuntimo gimtadienius Wishes

1,100 % OEM, tiesiogiai gamintojo kainos garantija 2. spausdinimo tarnybą daugiau nei 14 metų patirtį 3. patyrusi komanda
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elegantiškas kortelių siuntimo gimtadienius Wishes

handmade card.jpg

IMG_0175.JPG


Patarimai

Dėžė yra sunkiųjų laivybos konteinerių, iš pradžių buvo pagamintos iš medžio. Dėžių skiriasi nuo medinės dėžės, taip pat naudojamas kaip sunkiųjų krovininių konteinerių. Medinis konteineris yra dėžė, visi šeši iš jos šonų turi pasiekti, siekiant sukelti vardinė koncentracija konteinerio. Stiprumą, medinėje dėžutėje, kita vertus, yra vertinamas pagal svorį jis gali vežti iki viršaus arba atidarymo yra įdiegta.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng myli ir gyvena savarankišką žodį komanda: kartu kiekvienas žmogus pasiektų daugiau ir yra labai geros reputacijos patentų savininkui ir ODM / OEM gamyba iš Vokietijos TUV sertifikatą ISO 9001.

Mes šiltai sveikiname vartotojo dizainą, mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas yra stiprus gebėjimas kurti mėginio, nesvarbu jums yra oficialus dizaino ar tiesiog apvalios idėja.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis, mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. ar turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie jūsų produktų ar paketą?

Tikrai. Tiesiog reikia atsiųsti mums savo logotipą ir pasakykite mums, ką paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas produktų spauda, UV lakavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, Debossing, šilko ekrane, spausdinimo ar lipdukas.


3. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


4. Kiek kainuoja kaina ir laivas į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekybės, amatų ir dizaino detalių. Krovinių gaus iš krovinių bendrovė pagal bruto svorį ir CBM. Prieš tai padaryti aibės, mes tik galime suteikti jums apytikslę kainą.


Tyrimo