Futbolo batai gimtadienio atvirukas berniukui

1., daug patyrusių dizainerių komanda 2. puiki spausdinimo su gera proceso valdymo; 3. aukštos kokybės lygį su palankios kainos;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Futbolo batai gimtadienio atvirukas berniukui

handmade card


Football Boots Happy Birthday Greeting Card For Boy


Patarimai


Kiekvienas berniukas turi svajonę, kad vieną dieną jis gali stovėti viduryje stadioną, tūkstančiai gerbėjų yra Dopingowanie už jį. Tai taip pat viena iš mano svajonių. Paleisti šią svajonę, reikia pora Futbolas batų ir savo sunkaus darbo. Šis gimtadienio kortelė yra gera dovana, kad berniukas pasakyti jam, nereikia pamiršti, kad prakaitas į lauką ir taip pat nereikia pamiršti, kad smagiai.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

Happy Birthday Greeting Card For Boy


Shenzhen Winpsheng amatų akcinė bendrovė, yra aukštųjų technologijų įmonė, turinti visą gyvybingumą, potencialą ir išsamią stiprumo. Įmonė yra įsikūrusi LongGang technologijų zonoje, unikali vieta su nuostabiu kraštovaizdžiu ir gamtos dovanos.

Su 14 metų patirtį kartu su puikios kokybės, pažangių paslaugų ir konkurencingas kainas,-pasirinkimas pelnė daugelio klientų pasitikėjimą ir paramą. Profesionalus jauna komanda, skirta pardavimų vadybininkas, kuris yra visada pasiruošę suteikti jums geriausią aptarnavimą. Laimi.


Sertifikatai

Birthday Greeting Card For Boy

Rinkos

Greeting Card For Boy

Happy Birthday Greeting Card


DUK


1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.


3. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


4. kokia pristatymo laikas?

Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.


Tyrimo