Juokingi gimtadieniai Spausdinamieji atvirukai vaikams

1. Gimimo kortelė dukrai 2. Daugiau nei 14 metų patirtis. 3. Kliento pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingi gimtadieniai Spausdinamieji atvirukai vaikams

handmade card.jpg

IMG_1000.JPG


Patarimai

Kokios dovanos gali dukra nori

Jei esate vaiko požiūriu: mums tikrai nereikia jokių vertingų dovanų, tiesiog norime turėti laimingą namus, tikiuosi, kad tėvai gali būti laimingi ir laimingi. "Manau, kad turėtumėte širdį vaikui, nesakykime, kokia priežastis raskite laiką su savo vaiku (ir motina) su fotografu iš šeimos portreto.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia spalva yra prieinama. mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


4. Koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas yra sukurti puikų pramonės grandinę ir suteikti Jums geriausią kokybę ir aptarnavimą. Jūs siūlote JAV galimybę, mes apdovanosime jums aukštą kainą.


Tyrimo