Juokingi gimtadienio sveikinimo atvirukai

1. Gera dovana mergaitės gimtadieniui 2. Tarptautinė kokybė konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas 3. individualus dydis ir spalva
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingi gimtadienio sveikinimo atvirukai

handmade card.jpg

IMG_1210.JPG


Patarimai

Nežinau, ką siųsti savo mergaitę savo gimtadieniu? Jei negalite nustatyti kitos pusės jausmų, tik savo (jo) išreikšti savo meilę, o ne siekti rezultatų, tuomet daugybė neįvardytų gėlių gali perduoti savo jausmus. Jei norite pasiūlyti viena kitai, tada graži šiuolaikiška kortelė, jūs galite išmėginti testuoti vieni kitų požiūris ir nekenksmingi.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Turėdamas 14 metų eksporto patirtį kartu su puikios kokybės, pažangiomis paslaugomis ir konkurencingomis kainomis, "In-choice" laimėjo daugybę klientų pasitikėjimo ir palaikymo. Profesinė jaunoji komanda, skirta pardavimo komanda, kuri visada pasiruošusi suteikti jums geriausią aptarnavimą. "Win-Win".


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


2. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


3. Ar galite duoti nuolaida?

Mes dažniausiai gaminame didmenines paslaugas, mūsų politika yra tai, kad didesnis kiekis, pigesnė kaina, todėl mes pateiksime jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekį. Labai įprasta, kad klientas duotų mums mažą užsakymą, kai pirmą kartą bendradarbiausime, jei galime sužinoti, kad norite bendradarbiauti toliau, taip pat galime pasiūlyti gerą kainą.


4.Kaip valdysite produkto kokybę? Ar jūsų produktai yra ekologiški? Ar galėtumėte pateikti ROHS ataskaitą?

A: Mes griežtai kontroliuojame kiekvieną gamybos detalę, o kiekvieną gaminį patikrina mūsų QC komanda prieš pristatymą. Mūsų produktai yra aplinkosaugos aspektai, todėl mes galime pateikti ROHS ataskaitąTyrimo