Juokingi kiaulių gimtadienio atvirukai / Hbd kortelės vaikams

1. aplinkai draugiškos medžiagos, naudojamos. 2. patiko gerą reputaciją rinkoje. 3. operatyviai reaguoti į visus tyrimus.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingi kiaulių gimtadienio atvirukai / Hbd kortelės vaikams

handmade card.jpg


Patarimai

Mažas rožinis kiaulė su blizgučiais. Apskritai Sveikinimų spalva yra jaunatviškas vigor tema. Specialaus popieriaus, paviršiaus apdailos ir gražių aksesuarų, kad kortelės nuostabus. Kai jūsų draugų ar šeimos narių gauti atviruką, jie bus labai nustebino. Tai vienas mėginys iš mūsų, jei jums reikia, jūs galite pateikti savo dizainą, mes galime suprasti savo idėją kaip atviruką jums.


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Mes padaryti atvirukai, kad pasakyti viską.

Mes šiltai sveikiname vartotojo dizainą, mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas yra stiprus gebėjimas kurti mėginio, nesvarbu jums yra oficialus dizaino ar tiesiog apvalios idėja.

Visos prekės yra eksportuojami į Europos, JAV, Japonijos ir priėmė FSC, BSCI, GSV, ISO akreditacijos. Mes turime nustatyti nepriekaištingos kokybės valdymo sistemą, kuri garantuoja mūsų prekėmis patenkinti klientų reikalavimus.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg


part of customers.jpg

DUK


1. kaip gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


2. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


3. Koks skirtumas yra matinė ir blizgi apdaila?

Mes siūlome 3 apdailos mūsų produktai:

1) matinis yra nuobodu apdaila be blizgesio ir blizgesį.

2) gloss AQ yra blizgesio apdaila, tačiau nėra blizgus.

3) UV yra blizgančio apdaila. Tai ne rašyti paviršius yra blizgus.


4. kas mes esame? Kas yra pagrindiniai mūsų produktų?
Mes esame užsakymą gamintojas ir patikimas tiekėjas spausdinimu ir įpakavimu 14 metų darbo patirtį.
Mūsų pašto produktai yra popieriaus atvirukai, gofruotas langelį, Popierinis maišelis, etiketė & lipdukas, BLISTERĮ, dovanų dėžutė, Bukletas ir pan. Nestandartinių gaminių yra gausus.
Tyrimo