Gera, laiminga gimtadienio knyga, sveikinimo atvirukas

1. Juokingi gimtadienio atvirukai draugams, kurie mėgsta automobilius. 2. Turėdami profesionalią dizaino komandą, bet koks dizainas yra gerai. 3. Priimta BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikatas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gera, laiminga gimtadienio knyga, sveikinimo atvirukas

handmade card.jpg

IMG_1739.JPG


Patarimai

Baltoji kartono stora ir kieta, su dideliu standumo laipsniu, sprogo ir lygumo, popieriaus formavimo, paprastai naudojamas storis yra 210-300 gramų baltos spalvos kartono, iš kurių daugiausia yra 230 baltos kortelės. Spausdintas su baltu kartono popieriniu maišu, pilna spalva, popieriaus tekstūra taip pat yra labai geras, yra jūsų pirmasis pasirinkimas.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Jei kilus kokiai nors problemai, kai gausite sveikinimo atviruką, susisiekite su mumis laiku, kad išsiaiškintumėte, kaip tai išspręsti. Mes galime rasti sprendimus jums.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti mėginį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?
a. Skambinkite mums, jei skubate.
b. Bendraukite su mūsų internetinių paslaugų pardavimo komanda.
c. Norėdami kuo aiškiau užpildyti reikalingas detales, kad galėtume grįžti per 24 valandas.


3.Kas yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.


4. Ar parduodate papildomus produktus, kurie nėra išvardyti jūsų internetiniame kataloge?
Mes parduodame įvairių tipų popierines korteles, dėžes, etiketes ir kitus daiktus, skirtus spausdinti. Mes visada įtraukiame naujus elementus į mūsų svetainę. Tačiau mes negalime atnaujinti visų jų; mūsų svetainėje. Jei negalite rasti tikslią pakuotės dėžę, kurią ieškote, prašome išsiųsti el. Laišką, mes su malonumu patikrinsime, ar tai yra mūsų prekes. Owever, mes negalime atnaujinti visų jų.Tyrimo