Geros kloties kortelė vairavimo testas rankų darbo

1. atvirukas vairavimo testas 2. aukštos kokybės lygį su palankios kainos; 3. greitai pasiūlyti ir geras aptarnavimas visi procese, gerai reputaciją;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geros kloties kortelė vairavimo testas rankų darbo

handmade card.jpg

IMG_0287.JPG


Patarimai

Vairavimo testas nėra paprastas procesas visiems. Visų rūšių priežasčių bus lengviau ateiti į nieko, neatsargumo, nervingumas, avarijos ar kitos situacijos ne tik numatyti. Manau, kad kiekvienas žmogus nori išlaikyti egzaminą vieną kartą, bet tai labai sunku išsipildė. Kai jūsų draugai bus šį testą, siųsti kortelę ir pasakykite jam, pasitikėti, atsipalaiduoti ir jums bus perduoti.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Visos prekės tikrai gaminame patys. Tai sustabdyti tarnybą iš spaudos, paviršiniai šalinimą, medžiagų iškirtimas, meistriškumo, QC, pakavimo, tiekimo, todėl kokybė yra 100 % būti tikri.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar mes turime mūsų logotipą ar įmonės informaciją apie jūsų produktų ar paketą?

Tikrai. Tiesiog reikia atsiųsti mums savo logotipą ir pasakykite mums, ką paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas produktų spauda, UV lakavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, Debossing, šilko ekrane, spausdinimo ar lipdukas.


2. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


3. kaip nustatyti mano failų?

Atminkite, kad dizainas jūsų failo CMYK 300 ir 100 % spaudinio dydį. Įtraukti jokių specialių instrukcijų atskirame faile arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimas ir saugos srityse. Nurodyti terminai, ir bučinys gabalai atskiruose sluoksniuose.


4. Koks jūsų individualų paslaugų?

Pritaikytas įvairioms įtraukti pritaikytą garsą, formos, dydžio, spalvos ir kiti reikalavimai. Additiona, mes teikiame OEM ir ODM paslaugos. Nesvarbu, logotipą ar prekės ženklą. Visi produktai bus griežtai tikrinami prieš išsiuntimą.
Tyrimo