Sveikinimas gimtadienio atviruką spausdinimui / nori kortelės berniukams

1. sveikinimo nori kortelės berniukams 2. Užpildykite aparatūros įrenginius. 3. OEM tvarka yra priimtinas su konkurencinga kaina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sveikinimas gimtadienio atviruką spausdinimui / nori kortelės berniukams

handmade card.jpg

IMG_0721.JPG


Patarimai

Varlė princas yra paimti iš pirmame aukšte Greeno Pasakų. Tai klasikinis pasakų pasaulyje ir mėgavosi pačių įvairiausių įtakų visame pasaulyje, nes ji išėjo. Taip pat yra nemažai pasakų princas būtų naudojamas vieną istoriją.

Gal berniukai gali turėti svajonę, dabar esu negraži varlė, bet po to, kai aš kovoja už ilgą laiką, aš bus princas ir princesė susitikti. Nagi berniukų, leiskite, kad ši svajonė išsipildytų.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

12. ar galiu gauti kitus elementus, siekiant suderinti savo kvietimus?

Taip, galime koordinuoti jums konkurso atrankos, pvz., žymes, išsaugoti dieną, vieta korteles, programa, meniu, skelbimai, ačiū kortelę ir daugiau nieko. Net jei jūs nematote jų nuotraukoje svetainėje, mes galime juos.


34. kaip užsisakyti?

1). Užklausa el. paštu ar telefonu arba kitais būdais iš pradžių man savo reikalavimą (pvz., dydžio, medžiagos ir kiekio).

2). Tada prašome siųsti man savo dizainą (AI/CDR/PDF/PSD, didesnis nei 300dpi). Ar mes galime padėti jums dizainas.

3). Nuo savo patvirtinimo apie galutinį failą ir kainos, bus teikiama oficiali PI


47. kaip gauti mėginio?

Iš esmės, mėginio įmoką ir frachtą reikia mokėti iš savo pusės, jie bus grąžinti po pateikimo didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinė išvaizda dizainas turėtų siųsti mums. Mėginių mes padarysime už jus.


79. kiek mums kaina ir laivas į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekybės, amatų ir dizaino detalių. Krovinių gaus iš krovinių bendrovė pagal bruto svorį ir CBM. Prieš tai padaryti aibės, mes tik galime suteikti jums apytikslę kainą.

Tyrimo