Baigimo studentams rankų darbo atvirukas

1. absolventų, klasiokų ar sūnus sveikinimai 2. konkurencingumo Minimalus užsakymo kiekis 3. pilnai įrengtas su pažangių mašinų ir patyrę darbuotojai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Baigimo studentams rankų darbo atvirukas

handmade card.jpg

IMG_0766.JPG


Patarimai

Sveikinimo žodžius draduates: gradacija nėra tik baigsis laikotarpis, taip pat naujojo laikotarpio pradžios, ir aš tikiuosi, kad ateityje atneš jums laimę ir toliau.

Geriausi linkėjimai ir nuoširdus sveikinimai jūsų graduation.may šią ypatingą dieną būti nuolat serijos didėjimo žingsnių į sėkmingą pradžią.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpgSertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


2. kaip aš manau kad po i mokėjimo galite siųsti prekes man?

Visų pirma, jei mes nesiuntė tvarka gavus mokėjimą, jūs galite pateikti skundą apie alibaba, alibaba bus spręsti jums; tada, mes esame aukso tiekėjo alibaba metų, jūs galite pamatyti jokių blogų atsiliepimų ar nusiskundimų, mes esame patikimas ir patikimas tiekėjas.


3. kaip patikrinti savo prekes?

Mes padaryti mėginys pirmą kartą įsitikinti kokybe, patvirtinus, mes pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai Sveikiname apsilankyti mūsų gamykloje, arba paprašyti trečiųjų šalių patikrinti.


4. koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas-sukurti geriausią pramonės grandinės ir suteikti jums geriausią kokybės ir paslaugų. Jums siūlome JAV tikimybė, mes apdovanoti jus didelis kainų stabilumas.


Tyrimo