Rankų darbo geras romantiškų gimtadieniui

1. puiki gimtadienio Moteriška bosas 2. mes užtikriname pasiūlyti aukštos kokybės produktą su priimtiną kainą. 3. bet kokį jūsų klausimą bus atsakyta per 24 valandas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo geras romantiškų gimtadieniui

handmade card.jpg

IMG_1288.JPG


Patarimai

Susidūrus su savo jausmą bosas, atsargus, tai ne tik emocijų, tačiau taip pat susiję su savo darbo sritį ir karjera. Taigi, ne siųsti didelės apimties ar brangi dovana, žmogus gali kalbėti. Jei tarp darbdavių ir darbuotojų santykiai vis dar yra labai subtilus, tada galbūt norėsite siųsti kai kuriuos Valentino dienos dovana, saldainių, šokolado užkandžių yra geras pasirinkimas. Jei tai moteris, galbūt norėsite siųsti kai pavyzdžiui, kai kurių prekybos centrų parduotuvių kortelės, ar siųsti kai kurie Atvirukai yra labai geras dovanas.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. Kas yra kūrinys gaires?

"Illustrator" priimta failų formatai: peržiūra ai / .eps / .pdf

Photoshop-priimtas failų formatai: .psd / .eps / .bmp

CorelDraw priimtas failų formatai: .cdr


4. kiek daug spalvų yra prieinami?

Mes galime padaryti pasirinktiniai spalvos kaip jūsų specialų prašymą. Bet Pantone spalva yra prieinama. Jums tereikia papasakoti savo mėgstamą Pantone spalvų skaičių.


Tyrimo