Rankų darbo Animuoti atvirukai gimtadienio proga

1. gimtadienio atviruką mėgėjams 2. aukštos kokybės, konkurencingą kainą. 3. tik kokybę ir aptarnavimą galima kalbėti mums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo Animuoti atvirukai gimtadienio proga

handmade card.jpg

IMG_0443.JPG


Patarimai

Norint išreikšti labiausiai šiltas ir tarp žmonių. Geriausia gimtadienio dovana nėra nebūtinai pats brangiausias. Gimtadienio dovana – perteikti nuoširdžiausius palinkėjimus bei sustiprinti draugystę ir meilę. Gimtadienio dovana, daug žmonių ne rūpi jų kainą, bet vertina emocinį įtraukti į dovaną.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Kokybės kontrolė: kiekvieną vienetinį produktą, kiekvienas gamybos, procedūrą tikrinami ir kontroliuojami prieš pakavimo prekes į eksporto dėžutėje. Galime užtikrinti kiekvieną prekės vežamos yra geros kokybės.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. laivybos kaina yra per didelė; galite duoti man daugiau pigesnių siuntimo kaina ar nemokamas pristatymas?

Skaičiuodami laivybos kaina jums, mes naudojame pigiausia ir saugiausia Kurjeris, ir tai yra laivybos kompanija, kurie prašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums bet pigiau arba nemokamai, prašome maloniai suprasti.


2. ar turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie jūsų produktų ar paketą?

Tikrai. Tiesiog reikia atsiųsti mums savo logotipą ir pasakykite mums, ką paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas produktų spauda, UV lakavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, Debossing, šilko ekrane, spausdinimo ar lipdukas.


3. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


4. kaip patikrinti savo prekes?

Mes padaryti mėginys pirmą kartą įsitikinti kokybe, patvirtinus, mes pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai Sveikiname apsilankyti mūsų gamykloje, arba paprašyti trečiųjų šalių patikrinti.Tyrimo