Rankų darbo gražūs spaudos dizaino vestuvių kortelė

1. profesinės informacijos produktų, siūlomų. 2. pažangios gamybos įrenginius, brandžios technologijos. 3. labai vertingos ekonomiškai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gražūs spaudos dizaino vestuvių kortelė

handmade card.jpg


IMG_0747.JPG


Patarimai

Lankstomojo kartono tipas dovanų dėžutė, skirta gimtadienio ar Kalėdų dovanos ir dažnai suvynioti į dekoratyvinės vyniojamasis popierius; Šis tipas paprastai yra daug lengvesnis už panašaus dydžio kartono dėžę skirtas pakavimo ir platinimo statybos.

"Nustatymas" lauką (arba standaus kartono dėžutė) yra iš standumo kartonas, visam laikui suklijuotos popieriaus odos, kad gali būti išspausdinti arba spalvos.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng, popieriaus amatų produktų skyrė daugiau nei 14 metų Kinijoje. Pradėjo kaip mažas operaciją, bet dabar tapo viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijoje.

Visas stebėjimo tarnyba: įmonė sudaryti profesinio valdymo grupę ir standartizuotas valdymo procese, suteikti klientams visą procesą, projektų valdymas, siekiant užtikrinti maksimalų klientų poreikių realizavimą.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis, mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.


3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


4. Kokios yra jūsų kaina?
Kaina bus pagrįsti savo muzika laiko, pritaikytas modulis ir medžiagos, ir tt. Taigi prašome paruošti norimą muziką savo dizaino, paviršiaus apdailos, jei norite, ir siųsti mums, mes jums tikslios kainos.Tyrimo