Rankų darbo geriausias animuotus gimtadienio atviruką mamai

1. gimtadienio atviruką su mama 2. laiku pristatymo. Pavedimas yra sveikintina 3. pateikti nemokamai individualų dizaino pagal jūsų reikalavimą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo geriausias animuotus gimtadienio atviruką mamai

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1060.JPG


Patarimai

Daug istorijų papasakoti, kaip didelis motinos meilė yra, motinos bus paaukoti viską ką savo vaikams net savo gyvenimą. Taip motinos meilė yra didelė, bet dėl paprastos šeimos, gal bus nereikia mokėti, kad daug. Motinos meilė slepiasi kasdieniame gyvenime, pusryčiai, Sveikinimas, skaniai pavalgyti ir t.t. kirminas. Mes neturime pasakyti ačiū mama kasdien, padaryti mažai dalykų yra pakankamai ir ji jausis savo meilę.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg

Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip jūsų bendrovė veikia kokybės kontrolės?

Kokybės priklauso kaina, mes turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tos pačios kokybės, nes mes reikia patenkinti skirtingus užsakovų reikalavimus, kai klientams reikia aukštos kokybės, kai kuriems klientams reikia žema kaina, tai pagal Jūsų poreikiams!


2, ar kuriate man?

taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas ant viršelio. Fono spalva yra nusprendė, bet spalva yra prieinama. Mūsų profesionalus dizaineris gali padaryti dizainas jums.


3. kas apie pristatymo laikas?

Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.


4. Kas yra CMYK?

Spausdinant "keturios spalvos" ir "Visiškai spalvų"reiškia tą patį." Keturių spalvų"sudaro keturi pirminiai spausdinti spalvas, Cyan(C), Magenta(M),Yellow(Y) ir juoda/Key (K), dar vadinama CMYK.


Tyrimo