Rankų darbo geriausią dizainą, vestuviniai atvirukai

1. geras pasirinkimas vestuvių sveikinimai 2. pilnai įrengtas su pažangių mašinų ir patyrę darbuotojai 3. Tarptautiniai kokybės konkurencinga kaina ir stiprią jėgą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo geriausią dizainą, vestuviniai atvirukai

handmade card.jpg

IMG_0370.JPG


Patarimai

Gražus vestuvių sveikinimo atviruką su nuoširdžiai nori verta dėti į kambarį. Gali jie gyvena kartu iki senas ir pilkas. Kas matyti šią kortelę ir žodžių jausis tikrai palaiminimus iš davėjas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Mes turime profesionalaus dizainerio teikti naujoviškas dizainas, kūrybiškai valdyti. Mes jau buvo specializuotų gamybos atvirukas, kortelės muzika/atvedė, 3d pop-up kortelė, popieriaus langelį, popieriniai maišai ir kitų popieriaus dovanos daugiau nei 13 metų.

Mūsų pagrindinės rinkos yra JAV, Europa, Rusija ir Japonija, o mes galime suteikti OEM/ODM paslaugos mūsų klientams. Siekiant įgyvendinti tarptautinius saugos standartus ir reikalavimus, mūsų produkto pardavimas CE, GS, UL, Jungtinės Karalystės ir CSA sertifikuota ir jie taip pat griežtai atitinka ROHS reikalavimus.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo.


2. kaip apie garantinį aptarnavimą?

· Pirmasis verslo takas nutartis yra reikalinga, jūs žinosite, jei mūsų kokybė atitinka jūsų užklausą

· Mes patikrinti ir pakuoti prekes prieš laivybos


3. kaip padaryti, kad mūsų verslo ilgalaikes ir geras ryšys?

Mes gerbiame kiekvieną klientą, kaip mūsų draugas ir mes nuoširdžiai verslo ir susidraugauti su jais, nesvarbu, kur jie.


4. Koks yra minimalus užsakymo kiekis?

Paprastai mūsų MOQ yra 500pcs. Nors kartais mes suformavome už mažiau nei 1000. Tačiau už nedidelį kiekį bus kaina yra labai didelė svarstant reprodukcijos, spauda, įrankius bei įsisteigimo išlaidas.

Tyrimo