Rankų darbo geriausias šeimos sveikinimai Kalėdiniai atvirukai

1,100 % OEM, tiesiogiai gamintojo kainos garantija 2. spausdinimo tarnybą daugiau nei 14 metų patirtį 3. patyrusi komanda
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo geriausias šeimos sveikinimai Kalėdiniai atvirukai

handmade card.jpg


IMG_3435.JPG


Patarimai

Tai dalykas, kuris užima daug savo laiko ir jūsų pastangų, parašyti palaima su draugu, jūs nenorite rašyti į kortelę tik "Merry Christmas" ar "Linkiu jums a Merry Christmas".

Tai geriau, labiau intymioje ir šiek tiek trumpesnė. Pirmiausia galite rašyti šio draugo įspūdį, arba kas ir jausmas, kad jis/ji tau, išreikšti savo jausmus yra taip pat gerai, kaip jis/ji palietė su jumis, detalizuojančioje padaryti jums identifikuoti draugui.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo, ir mūsų produktų konkurencingumą rinkoje didinančių.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg

DUK

2. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


3. kiek laiko galite gauti mėginio?

Gavęs mėginio mokestis ir visi patvirtinti medžiagos & dizainas, mėginio laikas 5-7 dienas ir Express Pristatymas paprastai reikia maždaug 3-5 dienos. Kai kurių mėginio su sudėtingu reikės daugiau laiko.


4. Kas yra kūrinys gaires?

"Illustrator" priimta failų formatai: peržiūra ai / .eps / .pdf

Photoshop-priimtas failų formatai: .psd / .eps / .bmp

CorelDraw priimtas failų formatai: .cdr

Tyrimo