Rankų darbo Geriausi atvirukai draugams, Mary Kay

1. ar gera muzika norus atvirukas 2. palankios kainos ir geros kokybės produktą. 3. Išplėstinė mašinos & kvalifikuotų darbuotojų ir pirmojo laipsnio medžiaga.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo Geriausi atvirukai draugams, Mary Kay

handmade card.jpg

IMG_1720.JPG


Patarimai

Mary Kay atvirukai draugams: patinka keliauti, ar į paskirties vietą, rūpinasi kraštovaizdžiu pakeliui rūpi ir pažvelgti peizažai nuotaiką. Atsipalaiduoti patys neribojamam keista aplinkoje turi skirtingą skonį, pavyzdžiui, švariu vandeniu, tarsi gražus kalnai, pavyzdžiui, paminklų, pavyzdžiui, nuostabus pakeliui netikėtumai. Kiekvienoje vietoje yra gražus pasakojimas...


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip galėčiau patikrinti, jei esate patikimas?

1. mes norėtume pasidalinti su mūsų Mieli Klientai, turintys labai interesams, bendradarbiauja su mumis mūsų kreditų nuorodos jei norite, įskaitant mėginių.

2. pirmąjį sandorį, priimame sąlyginio deponavimo, kurie galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti saugumą, operacijos.


2. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


3. Kas yra didžiausias privalumas, palyginti su konkurentų?
Mes esame viena iš anksčiausią DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės mūsų platus produktų asortimentas, griežta kokybės kontrolė, gerą po pardavimo aptarnavimą ir stabili su klientais.


4. ar galite atsiųsti man kaina kataloge?

Mūsų produktai yra visų individualų, skirtingi klientai turi skirtingus reikalavimus. Bet kokius reikalavimus, prašome nedvejodami kreiptis į mus. Mes esame visada čia.

Tyrimo