Rankų darbo gimtadienio kortelės posakiai / Bday sveikinimai kortelės

1. gilus gimtadienio atviruką draugams 2. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos. 3. 100 % gamintojas ir gali kurti pagal save
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienio kortelės posakiai / Bday sveikinimai kortelės

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1868.JPG


Patarimai

Gimtadienis yra laimingas dieną švęsti, tačiau ji taip pat primins metai praėjo, ir paklaus, kiek jums padarė pernai.  Kada verta kiekvienam iš mūsų yra tikrosios, kokios laiko sąvoka, yra kokios gyvenimo vertės. Branginti laiką, yra padidinti reikšmę gyvenime, manau, kad tai yra gyvenimas, tiesa sunku tiesą. Tikimės, kad jūs ir jūsų draugai bus pasinaudoti dienos ir kad jis sąskaitą.


produce process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. kaip galite gauti tikslią kainą?

Yra kai kurie pagrindiniai specifikacijos, turime žinoti kaina apskaičiuoti, t. y.: kiekio, dydžio, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas & paviršiaus apdaila (gali perduoti paaiškinti nuotraukas mūsų svetainėje), tada geriausia kaina bus siųsti jums apie laikas.


4. kaip padaryti, kad mūsų verslo ilgalaikes ir geras ryšys?

1. mes nuolat geros kokybės ir konkurencinga kaina – užtikrinti klientams naudą;

2. Mes gerbiame kiekvieną klientą, kaip mūsų draugas ir mes nuoširdžiai verslo ir susidraugauti su jais, nesvarbu, kur jie.Tyrimo