Rankų darbo gimtadienio kvietimų kortelių idėjos

1. Gimtadienio kvietimo kortelė 2.Profesionali informacija apie siūlomus produktus. 3.Paprastos gamybos priemonės, brandžios technologijos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienio kvietimų kortelių idėjos

handmade card.jpg

IMG_2199.JPG


Patarimai

Gimtadienis - tai diena, kurią reikia švęsti su savo draugais, šalis ir šampanas bus geri pasirinkimai. Bet pirmiausia turėtumėte leisti savo draugams žinoti vakarėlio laiką. Jei norite turėti gimtadienį, savaitgalį poilsio vakarėlį, galite pakviesti svečius telefonu arba kvietimo laišku. Jei laikas leidžia, geriausia parašyti laiško kvietimą. Kvietimo laiškas gali būti trumpas, bet nuoširdus. Taigi, jūsų draugai padarys jūsų vakarėlius aktyvesnį.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


2. Kaip galėčiau patikrinti, ar esate patikimas?

1. Mes norėtume pasidalinti su mūsų brangiaisiais klientais, kurie labai nori bendradarbiauti su mumis savo kreditų nuorodas, jei norite, įskaitant pavyzdžius.

2. Pirmasis sandoris, mes priimame Escrow, kuris galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti sandorio saugumą.


3. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


4. Kokia yra jūsų kaina?
Kaina priklausys nuo jūsų muzikos laiko, pritaikyto modulio ir medžiagos bei tt Taigi, norėdami paruošti norimą muziką, savo dizainą, apdailos apdailą, jei norite ir atsiųskite mums, mes suteiksime tikslią kainą.


Tyrimo