Rankų darbo gimtadienio foto atvirukai už naująjį vaikelį

Rankų darbo gimtadienio foto atvirukai, naujas Baby patarimai foto sveikinimo kortelės yra labai geras būdas išreikšti "asmeninis" palaiminimų. Ši kortelė atrodo kaip pusiau gatavų produktų, yra daug įvairių paviršiaus apdailos (apie šią kortelę, jie yra reljefinis ir karšto folija). Be to, mes bus...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienio foto atvirukai už naująjį vaikelį

handmade card.jpg


IMG_2205.JPG


Patarimai

Nuotrauka Atvirukai yra puikus būdas išreikšti "asmeninis" palaiminimų. Ši kortelė atrodo kaip pusiau gatavų produktų, yra daug įvairių paviršiaus apdailos (apie šią kortelę, jie yra reljefinis ir karšto folija). Be to, mes pasiliekame erdvė maža fotografija, galite įklijuoti arba klijuoti nuotrauką. Jums gali ne tik džiaugtis laime, kad atvirukas, bet taip pat siųsti draugui unikalus kortelės ir norus.

Tai vienas iš mūsų foto kortelės, apie antrą stilių, bus pristatyti jį jums kitą kartą.


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Siekiant neatsilikti nuo sparčios rinkos ekonomikos plėtros, mes ir toliau negailėti pastangų suteiks jums geros kokybės prekes ir patenkinti apsipirkimo patirčiai. Mes nuoširdžiai tikimės bendradarbiauti su jumis, bendrų plėtros ir puiki ateitis


Sertifikatai

certificates.jpg

Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


2. koks kortelės dydį ir struktūrą?

1. visos kortos yra pritaikyti ir pateikti visi išsamūs reikalavimai gali būti

klientams, jau tikrai OEM paslaugų tiekėjas.
2. Jei neturite idėjos apie matavimus ir struktūrą savo produktų, mūsų profesionalių dizainerių komanda gali pasiūlyti ir tirpinio jums.

3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.
Tyrimo