Rankų darbo gimtadienis Ačiū sveikinimo atviruką

1. Gimtadienio ačiū kortelė 2. Išplėstinės mašinos ir kvalifikuotų darbuotojų ir pirmos klasės medžiagos 3. Įvairūs dydžiai ir formos kliento pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienis Ačiū sveikinimo atviruką

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1288.JPG


Patarimai

Sveikinimų atviruko siuntimas yra geras būdas išreikšti savo padėką draugams. "Ačiū jums už skanų patiekalų, svetingumo šeimininkas padarė man nepamirštamą laimingą valandą", "Dėkojame už jūsų kvietimą, galėjau prisijungti prie svečių ir pasimėgauti maloniu pokalbiu. Labai ačiū." Laiško ačiū Jums dar labiau malonu gauti pastabą ačiū kaip organizatorių: geriausia, kad svečiai gali turėti nuostabų laiką.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai žada pateikti klientams geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


2. Kaip gauti FREE pavyzdžius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.


3. Ar galite padaryti dizainą man per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


4. Kokia yra jūsų kaina?
Kaina priklausys nuo jūsų muzikos laiko, pritaikyto modulio ir medžiagos bei tt Taigi, norėdami paruošti norimą muziką, savo dizainą, apdailos apdailą, jei norite ir atsiųskite mums, mes suteiksime tikslią kainą.


Tyrimo