Rankų darbo verslą atvirukas / kvietimas Vizitinė

1. mes turime praeiti BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikavimas. 2. OEM priimta: Galime pagaminti bet kurios jūsų dizainas. 3. geras aptarnavimas: draugas laikome klientų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo verslą atvirukas / kvietimas Vizitinė

handmade card.jpg


Patarimai 

Vizitinės kortelės, būkite atsargūs, kad nebūtų įžeisti gavėjui

Atkreipkite dėmesį į kitų žmonių religiniai tikėjimai ir kultūriniai įpročiai. Renkantis vizitines korteles, pabandykite pasirinkti su jokios tendencijos, minkštas informacijos, tekste taip pat turėtų atkreipti dėmesį, pvz., jei gavėjas yra Kalėdos, turėtumėte "Merry Christmas" dviprasmiškas, bet raštu kaip "laimingas šventė".


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng myli ir gyvena savarankišką žodį komanda: kartu kiekvienas žmogus pasiektų daugiau ir yra labai geros reputacijos patentų savininkui ir ODM / OEM gamyba iš Vokietijos TUV sertifikatą ISO 9001.

Specializuojasi eksportuoti reklaminių produktų, popieriaus rankų darbo atvirukas, 3d pop-up kortelė, lazeriu supjaustyti kortelę, muzikos atvirukas, įrašomą atvirukas, LED plokštės, garso maišelį, garso langelį ir kitos dovanos.Sertifikatai

Certificates 3.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

22. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


39. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. 


54. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


60. kaip nustatyti mano failų?

Atminkite, kad dizainas jūsų failo CMYK 300 ir 100 % spaudinio dydį. Įtraukti jokių specialių instrukcijų atskirame faile arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimas ir saugos srityse. Nurodyti terminai, ir bučinys gabalai atskiruose sluoksniuose.
Tyrimo