Rankų darbo vaikų gimtadienio atvirukai

1. Juokingi gimtadienio atviruką vaikui 2. palankios kainos ir geros kokybės produktas 3. geras paslaugas & greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo vaikų gimtadienio atvirukai

handmade card.jpg

IMG_1321.JPG


Patarimai

Nieko gali atstovauti lokys žaislas vaiko galvoje.

Pirma, dauguma kūdikių mėgsta šiltą aplinką nestle ir žaislinių meškiukų tiesiog duoti kūdikiui tai jausmas.

Antra, meškiukas antropomorficzny vaizdas yra gana akivaizdus. Vaikai manau meškiukas savo draugės. Tai kodėl mes matome daug kūdikių kalbama lokys į įprastą gyvenimo ritmą.


packing and shipping 2.jpgKompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimo užsakymui. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą.


2. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


3. kaip nustatyti mano failų?

Atminkite, kad dizainas jūsų failo CMYK 300 ir 100 % spaudinio dydį. Įtraukti jokių specialių instrukcijų atskirame faile arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimas ir saugos srityse. Nurodyti terminai, ir bučinys gabalai atskiruose sluoksniuose.


4. kiek dienų mėginių ir dideliais kiekiais gaminti laiko?

1. esame Gerbiami pasiūlyti jums mėginius, paprastai mes organizuojame juos su skaitmeninio mėginio arba manekeno 1-3 darbo dienas, produkto mėginys yra priimtinas.

2. gamybos laiko urmu gamybai pagal jūsų užsakymų kiekį, paviršiaus apdaila. Paprastai 8-12 darbo dienų yra pakankamai.Tyrimo