Kalėdų Naujametinės atviruko rankų darbo Kalėdos

1. 7 metų aukso narys Alibaba. 2. Turtinga patirtis projektavimo komanda 3. Puikus spausdinimas su geru procesų valdymu;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kalėdų Naujametinės atviruko rankų darbo Kalėdos

handmade card.jpg


IMG_3565.JPG


Patarimai

Naujametinės korteles dažnai, tačiau nebūtinai, be krikščionių ir Kalėdų simbolių. Kai kurie iš jų yra abstrakti, kai kurie vaizduojami gamtos ar žiemos simboliu sniego, o kai kurie yra išmintingi. Daugelis Naujametinių atvirukų yra pagamintos iš namų ir todėl yra labiau susijusios su autoriaus asmenybe. Kaiose Naujųjų Metų korteliuose pavaizduoti pusiau sekuliarizuoti Kalėdų simboliai, tokie kaip Kalėdų eglutė, elnias, Kalėdų senelis.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng myli ir gyvena savo apibrėžimą žodžio TEAM: kartu kiekvienas pasiekia daugiau ir yra labai gerbiamo patento savininkas ir ODM / OEM gamyba su ISO 9001 sertifikatas iš TUV Vokietija.

Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą, ne mažiau kaip tris kartus patikrinta QC departamento per visą produkto procesą (Coming medžiagos tikrinimo, masinių gamyba gaminti, prieš vežimą).


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


4. Ar galite padaryti man dizainą per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.
Tyrimo