Klasikinis rankų darbo Kalėdiniai atvirukai šeimai

1. puikus garantinis aptarnavimas. 2. aukštos kokybės, konkurencingą kainą. 3. tik kokybę ir aptarnavimą galima kalbėti mums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Klasikinis rankų darbo Kalėdiniai atvirukai šeimai

handmade card.jpg


4-1.jpg


Patarimai

Nors žmonės jau yra labai gerai susipažinę su kalėdinių atvirukų, bet nedaugelis žmonių supranta Kalėdiniai atvirukai tipą, galime suprojektuoti atsižvelgiant į rūšį, Kalėdiniai atvirukai, kad atitiktų įvairius reikalavimus, kuriuos galite žaisti savo maksimalų efektą, ir dėl to suprasti, koks Kalėdų kortelė, iš tikrųjų yra Kalėdų cards。 vaidmens supratimas


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company profile 2.jpg


Mes perduoti BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikavimo gaires ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą. turi 5C spausdinimo mašina, Karštos folijos mašinos, įspaudimo mašinos, pjaustymo mašinos ir tt. Visi mūsų produktai yra eksportuojami, Europoje, Japonijoje ir UPS yra mūsų pagrindinė rinka. Geros kokybės, kūrybinės ir profesinės yra mūsų stiprybė. Šiltą pasveikinimo nestandartiniu dizainu, mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros departamentas yra stiprus gebėjimas kurti mėginio, nesvarbu jums yra oficialus dizaino ar tiesiog apvalios idėja.


marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip gauti mėginys siekiant patikrinti jūsų kokybės?

Po kainų patvirtinimo, jums reikia už mėginius, kad patikrintų mūsų dizaino ir popieriaus kokybė. Spausdintos mėginių, mes patikrinsime $30-$100 ant plėvelės & spausdinimo išlaidoms padengti. Pavyzdys išlaidas galima grąžinti atgal po patvirtinti užsakymą.


2. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


4. kaip aš manau kad po i mokėjimo galite siųsti prekes man?

Visų pirma, jei mes nesiuntė tvarka gavus mokėjimą, jūs galite pateikti skundą apie alibaba, alibaba bus spręsti jums; Tada mes esame aukso tiekėjo alibaba metų, jūs galite matyti jokių blogų atsiliepimų ar skundą, mes esame patikimas ir patikimas tiekėjas.Tyrimo