Rankomis pagamintos cute draugystės kortelės su metalo aksesuarais

1. Draugystės kortelė draugams 2. Geros paslaugos ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 3. OEM & ODM užsakymai yra abu sveikinami
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankomis pagamintos cute draugystės kortelės su metalo aksesuarais

Handmade Greeting Card.jpg


Patarimai

Šiuo metu Kinijoje yra populiarūs žodžiai, daugelis jaunuolių mėgsta tai pasakyti. "Draugystės laivas paprasčiausia nuskęsti". Tai yra pokštas, bet kartais tai tikrai tiesa. Yra per daug dalykų, kurie sužeis ar net sugriaus draugystę. Manau, kad geriausias būdas išlaikyti draugystę - nepaklausti per daug iš savo draugo, jis yra tavo draugas, bet ne tavo tėvas. Jis gali jus palaikyti vieną kartą, bet ne visą laiką. Be to, visada pasakyk jam ačiū.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip manote apie savo aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


2, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia spalva yra prieinama. mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Ar galiu pasišalinti laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


4 Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis?

Paprastai mūsų MOQ yra 500 vnt. Nors kai kuriais atvejais mes pagaminome mažiau nei 1000. Tačiau dėl nedidelio kiekio kainuos labai daug, kai svarstys reprodukcijos, spausdinimo, įrankių ir įrengimo išlaidas.

Tyrimo