Rankų darbo krepšys / atvirukas pacientams

1. Gaukite sveikinimo atviruką šeimoms 2. Daugiau nei 13 metų patirtis gamintojo 3. Tarptautinė kokybė konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo krepšys / atvirukas pacientams

handmade card.jpg

IMG_2242.JPG


Patarimai

Labai normalu, kad žmogus tam tikru metu serga, tai bus sunkus laikas. Tai laikas, kad žmonėms reikia ko nors paskatinti jį ar ją. Taip pat yra geriausias laikas pasakyti jam, kad jis yra labai svarbus. Jūsų pasveikinimo žodžiai visiškai jį perkelia. Jūsų atsigavimas yra mūsų laimė; jūsų gerovė yra mūsų ramybė. Nuoširdžiai nori, nereikia tūkstančio žodžių. Širdies daina, linkiu, kad esate saugi! Nori greito atsigavimo!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Ar mes turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie savo produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4. Kaip apie kainą?

Kaina bus vykdoma pagal kiekį už tą pačią prekę, mažesnio kiekio ir didelio kiekio kaina bus kitokia. Jei norite sutaupyti savo vertinamo laiko ir gauti kainą pirmą kartą, žemiau pateiktos informacijos siūlome pateikti mūsų tikslią kainą.


Tyrimo