Rankų darbo gausite sveikinimo atviruką

1. Rankomis pagaminkite sveikinimo atviruką 2. Užbaigti aparatinės įrangos. 3. OEM užsakymas priimtinas su konkurencinga kaina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankomis pagaminta gerai atvirukas

Visi nori, kad jo draugai ir jo sveikata būtų geros. Jei atsiranda peršalimas ar kokia nors kita liga, ir mes norime, kad mes greitai pasieksime. Bet kiek jūs jį rūpinatės, negalima pasidalinti su jo skausmais. Taigi nereikia jausti jam per daug skausmo, tik pasakyk jam juoktis ir turėti gerą nuotaiką, kuris bus naudingas.

 

Handmade Greeting Card.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Turgus

marketing 1.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Kas yra 100% grąžinimo politika?

Mes remiame savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei esate ne 100% patenkintas savo pirkimu iš mūsų, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datos, kurią gausite, ir mes grąžinsime visą produkto kainą (-us)


3. Ką daryti, jei turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti mūsų puses.
Tyrimo