Rankų darbo "Blizgučiai" linksmas Kalėdų atvirukų dizainas

1. Turėdami profesionalaus dizaino komandą, bet koks dizainas yra gerai. 2. Teikiant jums paslaugų paketą. 3. Dizainas, logotipas, spalva, rėmelis, dydis gali būti pritaikyti pagal pageidavimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo "Blizgučiai" linksmas Kalėdų atvirukų dizainas

handmade card.jpg


Patarimai

Atminimo Kalėdinė atvirutė : T savo Kalėdų atvirukai. Pasibaigus palaiminimui ir kaip turto dovana buvo praskiesta, dažniau yra suvenyrų kolekcija. Daugelis Kalėdų atvirukų gamintojų ir leidėjų taip pat vertina šį tašką, paprastai išleidžiami kalėdinių atvirukų, nuostabių raštų ir išskirtinio dizaino serijos, todėl šios Kalėdinės kortelės labiau dekoratyvinės ir kolekcionuojamos.


Pakavimas ir pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

"Shenzhen Winpsheng Craft Company Limited" buvo įkurta 2008 m. Ir įsikūrusi Šendžene, netoli Honkongo. Šiuo metu turime 150 darbuotojų, norėdami pateikti produktų seriją.

Padidinti mūsų produktų konkurencingumą rinkoje. Taigi, mūsų pardavimo tinklas pasiekia rinką JAV, Vokietijoje, Japonijoje, Kanadoje ir Suomijoje. Mūsų tikslas yra padėti klientams būti konkurencingesnei pasaulinėje rinkoje, teikiant kokybišką, patikimą ir konkurencingą kainą.


Sertifikatai

certificates.jpg

Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kokių spausdintuvų turite?

Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


2. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


3. Kodėl galite pagaminti nedidelę spausdinimo ir pakavimo produktų paketo paketą?

Mes turime 3 komplektus "Epson" skaitmeninio formato spausdinimo, 2 komplekto automatinio kompiuterio pjovimo staklės ir tt, greitai gamina pavyzdžius su įranga, taip pat turi automatinį kartono dėžutės pasta gamybos liniją, taip pat patyrusių, kvalifikuotų gamybos komanda, todėl galime būti lanksčiu, greitu įvairių dydžių ir įvairių tipų pakavimo dėžutės pasirinktiniu spausdinimu.


4.Kas yra užsakymo procesas:

1: mes atsiųsime jums išankstinį pavyzdį.

2 Po patvirtinimo atsiųsime jums masinio gamybos pavyzdį.

3: QC ataskaita po gamybos pabaigos.

4: Dienos ataskaita, Atnaujinkite apdorojimą nuotraukomis.

5: atnaujinkite pristatymo informaciją, kai atvykstate į savo uostą.


Tyrimo