Rankų darbo baigimo kortelė vieniems klasėms

1. Senųjų klasių mokinių baigimo kortelė 2. Profesionalus dizaineris, siūlome dizaino paslaugas 3. Pagrįsta ir konkurencinga kaina
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo baigimo kortelė vieniems klasėms

handmade card.jpg

IMG_0481.JPG


Patarimai

pasisveikinimo žodžiai vieniems draugams: ketverių metų laikas yra tikrai labai trumpas, prašome verkti kiekvieną draugą, o jūs esate vienas iš jų. Nesvarbu, kur aš einu, norėčiau, kad galėtumėte turėti gerą darbą, gražią šeimą, dažnai prisiminti kartu.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mes esame pasiryžę gaminių tobulinimui ir technologijų tobulinimui, produkcijos konkurencingumui išlaikyti, kad atitiktų klientų reikalavimus. Mes siekiame suteikti "geriausią kokybę ir savalaikį pristatymą" mūsų vertingiems klientams. Kaip įprasta, mes nuolat tobulinsime mūsų valdymą ir tobulinsime savo produktus ir paslaugas, kad atitiktų kiekvieno kliento reikalavimus.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip įsitikinti, kad kokybė yra geros ir pristatymas yra laiku?

Mes atliekame žaliavų, spausdinimo, spausdinimo, ir prieš pakavimą, kokybės kontrolę.

Produkcijos pavyzdys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Prieš pristatymą mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas. Gamybos ataskaita turi būti siunčiama kasdien, kad būtų atnaujinta. Mes suteikiame jums kokybės garantijas ir pristatymo garantiją.


2. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


3. Kaip nustatyti failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.


4. Ką daryti, jei turiu tam tikrų specialių reikalavimų?

Klientui reikalinga speciali užsakymo forma, pvz., Testo reikalavimas arba tarptautiniai standartai, prašome pranešti mums iš anksto, kad galėtume tinkamai užsakyti medžiagas.Tyrimo