Rankų darbo baigimo sveikinimai atvirukai

1. puikus garantinis aptarnavimas. 2. aukštos kokybės, konkurencingą kainą. 3. tik kokybę ir aptarnavimą galima kalbėti mums.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo baigimo sveikinimai atvirukai

handmade card.jpg


IMG_2644.JPG


Patarimai

Į galutinį darbo brėžinius ši miela kortelė perduodama spausdintuvų, kurie bus perduoti grafikos spalvos plokštė montažinė atskirti ir parengimo spausdinti daugintis. Brėžiniai (už yra trintuvas su pelėda), iškirpti figūras (katerių vadovai) teks mirti Maker, kurie bus atlikti pjovimo mirti Forme (kelios taisyklės, aštrus pjovimo, bukas, bigavimo, nustatyti medine).

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpgShenzhen Winpsheng amatų akcinė bendrovė, yra aukštųjų technologijų įmonė, turinti visą gyvybingumą, potencialą ir išsamią stiprumo. Įmonė yra įsikūrusi LongGang technologijų zonoje, unikali vieta su nuostabiu kraštovaizdžiu ir gamtos dovanos.

Mūsų bendrovė, remdamasi technologijų plėtros, bendrovė ėmėsi grupėje patyręs personalas, kuris yra talentingas vadovybė ir rinkodaros įgūdžius gaminti.


Sertifikatas

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

21. kaip įsitikinti, kad kokybė yra gera ir pristatymo laiku?

Mes darome QC žaliavos, spausdinimu, po spausdinimo, ir prieš pat pakavimą.

Produkcijos mėginys siunčiamas likus 10 dienų iki pristatymo. Mes jums atsiųsime patikrinimo nuotraukas iki pristatymo. Gamybos ataskaitoje turi būti siunčiami kasdien jus iki datos. Mes suteikiame kokybės garantiją ir dėl laiko pristatymo garantija.


47. kaip gauti mėginio?

Iš esmės, mėginio įmoką ir frachtą reikia mokėti iš savo pusės, jie bus grąžinti po pateikimo didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinė išvaizda dizainas turėtų siųsti mums. Mėginių mes padarysime už jus.


53. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


70. ką apie pristatymo laikas?

Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos.

Tyrimo