Rankų darbo baigimo atvirukas studentams

1. Puikus aptarnavimas po pardavimo. 2. Aukštos kokybės, konkurencinga kaina. 3. Tik kokybė ir paslauga gali mums pasakyti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo baigimo atvirukas studentams

rankų darbo kortelė.jpg


Patarimai

Kalbant apie baigimą, tai yra geras laikas, taip pat liūdnas laikas. Tą dieną mes galime eiti į naują mokyklą, kurios svajojome ir tyrinėjome visur, kur anksčiau nesame atvykę, mus laukia kažkas įdomių. Tačiau po šios dienos mes pasakysime seniems bendramoksliams ir mokytojams, kad tai bus sunku jauniems žmonėms. Ši kortelė yra geras būdas pasakyti jam, kad būsime geri draugai, kur esate.

Nešiojamojo kompiuterio ir rašiklio priedai yra juokingiausia dalis šioje kortelėje.


pakavimas ir shipping.jpg


Kompanijos profilis

bendrovė 4.jpgWinpsheng kontroliuoja gaminių kokybę pagal IOS9001 standartus, o visi mūsų elektroniniai gaminiai gali perduoti CE ir ROSH standartus. Mes siekiame suteikti klientams kokybiškus produktus ir paslaugas.

   Mūsų kompanija laikosi "sąžiningo pardavimo, geriausios kokybės, žmonių orientacijos ir klientų naudos" įsitikinimų. Mes darome viską, kad galėtume pasiūlyti savo klientams geriausias paslaugas ir geriausius produktus. Mes tikimės, kad būsime atsakingi visiems. kelias į pabaigą, kai prasideda mūsų paslaugos.Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

dalis customers.jpg

DUK

1. Kaip apie jus aptarnauti po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.2. Ar galite padaryti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius remdamiesi savo idėjomis, kad galėtume atlikti čekį, o tada einame į pavyzdžius.


3.Kaip nustatyti failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.


4.Kaip skiriasi matinis ir blizgus apdaila?

Mes siūlome 3 apdailos produktus:

1) Matinė yra nuobodu apdaila be blizgesio ar blizgesio.

2) Gloss AQ yra blizgus apdaila, bet ne didelis blizgesys.

3) UV yra blizgus apdaila. Tai yra blizgantis, neįrašomas paviršius.

Tyrimo