Rankomis pagaminta 18 metų gimtadienio kortelė paaugliams

1. 18. rankų darbo gimtadienio kortelė 2. Mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą. Geros reputacijos rinkoje. 3. "Leading" spausdinimo ir pakavimo sprendimų gamyba.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankomis pagaminta 18 metų gimtadienio kortelė paaugliams

handmade card.jpg

IMG_2407.JPG


Patarimai

Sveikiname, kad jūs einate į suaugusiųjų rangus šiandien. Iki 18-osios gimtadienio ne tik reiškia, kad esate subrendęs, bet ir reiškia, kad turėsite prisiimti dar didesnę atsakomybę ant pečių. Su gimtadieniu, draugai.

Aštuoniolikos metų amžiaus vidutinis gėlių ir svajonių amžius yra vienodas. Gali gerai jį suvokti ir puoselėti, kad nekiltų jaunas jaunatviškas jaunimas, o savo tėvynę pridėtų žavingą spalvą.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1.Ar jūs manufaktūrų ar prekybos bendrovė?

Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 10 metų su 6.000 kvadratinių metrų dirbtuvės srityje. Mes turime puikų komandą, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai visi duomenys bus aiškūs. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


3. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


4.Kas apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai tai kainuoja maždaug 15-45 dienos visai gamybai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.


Tyrimo