Rankų darbo gimtadienio kortelės tekstas ir citatos

1. gimtadienio kortelės kabučių ir teksto 2. aukštos kokybės, konkurencingą kainą 3. tik kokybės ir paslaugų gali kalbėti mums
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienio kortelės tekstas ir citatos

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_3539.JPG


Patarimai

Kai kurie gimtadienio Benedictionem žodžiai draugams: gali savo vaizdingą dieną, kaip gražus, kaip tu - laimingas gimtadienio! Per metus visada bus trumpesnis ir trumpesnis, gimtadieniai visada bus greičiau ir greičiau, draugystė visada galima gauti stipresnis ir stipresnis, ir mano palaiminimas bus augti giliau ir giliau.


Darbo procesas

produce process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis; Mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimo užsakymui. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


3. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


4. kaip apie kaina?

Kaina būtų padarytas kiekį, už pačią prekę, kaina būtų skirtingi, nedidelis kiekis ir didelis qty.to įrašyti jūsų vertingų laiko ir gauti kaina ne pirmą kartą, toliau informacija rodo pateikti mūsų apskaičiuoti tikslią kainą.

Tyrimo