Rankų darbo su gimtadieniu romantiškų kortelių pranešimai

1. Romantiška gimtadienio atvirukai mergaitei 2. Darbuotojai turi didelę patirtį eksportuojant prekes. 3. Užbaigti aparatinę įrangą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo su gimtadieniu romantiškų kortelių pranešimai

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_1082.JPG


Patarimai

Gimtadienio sveikinimo atvirukai mergaitei: augimo trajektorija yra graziausia, karta ir saldus; augimo varomoji jėga - jėga, pavargsta ir didžiuojasi; augimo palaiminimas yra labiausiai teigiamas, nulinis artėja, kai žvakė mirksi priešais jūsų akis šviečia, pamačiau tavo šypseną ir puokštę, aš norėčiau, kad norėtumėte, kad kiekvienas noras šiandien būtų pasiektas po vieną. Atsiminkite savo šypseną iš savo gėlių sezono, nepamirškite, pasimėgauti gimtadieniu!


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti nemokamus mėginius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.


2. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


3. Ar galiu pasišalinti laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


4. Kaip patikrinti savo prekes?

Pirmiausia imame pavyzdį, kad patvirtintume kokybę, kai patvirtinsime, pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai sveikiname Jus apsilankyti mūsų gamykloje arba paprašyti trečiosios šalies patikrinti.
Tyrimo