Rankų darbo su gimtadieniu kortelė merginoms

1. Gimtadienio kortelė mergaitėms 2. Importuotos pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos 3. Profesinė informacija apie siūlomus produktus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo su gimtadieniu kortelė merginoms

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_2626.JPG


Patarimai

Sveikiname mergaitę gimtadienio kortoje: Šiandien yra jūsų gimtadienis, aš išsiųsiu savo palaiminimą, žinau, kad daug žmonių duos jums palaiminimą, aš ne pirmas, o paskutinis, bet tikiu, kad aš bus labiausiai nerimauti siųsti žmones, Aš palaiminimai bus labiausiai nuoširdus palaiminimas, ar jūs tiki ar ne, vis dėlto, aš tikiu! Negalima tikėti, kad uždarėte akis, nori, Paulius gali pasiekti!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai patvirtinsite jį ir prisiimsime atsakomybę už visas klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


2. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažas platinimo išlaidas ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


3. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


4.Kaip skiriasi matinis ir blizgus apdaila?

Mes siūlome 3 apdailos produktus:

1) Matinė yra nuobodu apdaila be blizgesio ar blizgesio.

2) Gloss AQ yra blizgus apdaila, bet ne didelis blizgesys.

3) UV yra blizgus apdaila. Tai yra blizgantis, neįrašomas paviršius.


Tyrimo