Rankų darbo su naujaisiais metais spausdinama atvirukas

1. puikus spausdinimas su geru procesų valdymu; 2. Aukštas kokybės lygis su palankiomis kainomis; 3. greitas pasiūlymas ir geras aptarnavimas visame procese, geras reputacija;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo su naujaisiais metais spausdinama atvirukas

handmade card.jpg

IMG_1128.JPG

Patarimai

Skirtingai nuo sulankstomos kartoninės dėžutės, jos sumontuotos gamybos vietoje ir gabenamos jau "išdėstytos". Sąrankos dėžės yra brangesnės nei lankstymo dėžutės ir paprastai naudojamos didelės vertės gaminiams, tokiems kaip kosmetika, laikrodžiai ar mažesnė buitinė elektronika.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Mūsų kompanija, remdamasi technologijų plėtra, yra grupė patyrusių darbuotojų, kurie yra talentingi vyresniosios vadovybės, rinkodaros ir gamybos įgūdžių.

Įmonėje didelis dėmesys skiriamas pagrindiniam valdymui, stabiliai kokybei, nuolat tobulinamos išankstinio pardavimo paslaugos, pardavimo ir aptarnavimo po pardavimo paslaugos ir didinamas mūsų produktų konkurencingumas rinkoje.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek dienų pristatoma?
Greita: per 3-5 darbo dienas iki durų (DHL, UPS, TNT, FedEx ...)
"Air": 5-8 darbo dienas iki oro uosto
Jūra: tai priklauso nuo jūsų paskirties uosto, o jūsų nurodytas laikas yra toks:
Europa ir Amerika (25 - 35 dienos), Azija (3-7 dienos), Australija (16-23 dienos)


2. Kaip gauti citatą?
Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai bus išsiaiškinta visa informacija apie produktus. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


3. Ar galiu pasišalinti laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


4. Kaip patikrinti savo prekes?

Pirmiausia imame pavyzdį, kad patvirtintume kokybę, kai patvirtinsime, pradėsime gamybą. Ir mes nuoširdžiai sveikiname Jus apsilankyti mūsų gamykloje arba paprašyti trečiosios šalies patikrinti.


Tyrimo