Rankų darbo karšto štampavimo gimtadienio norai kortelės sveikinimai

1. Karšto štampavimo sveikinimo atvirukas 2. OEM Priimta: Mes galime pagaminti bet kokį dizainą iš jūsų. 3. Gera paslauga: mes vertiname klientus kaip draugą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo karšto štampavimo gimtadienio norai kortelės sveikinimai

handmade card.jpg

IMG_1041.JPG


Patarimai

Manau, kad turite rasti kortelę nėra įprasta, ji yra daug šviesesni nei įprasta kortelė. Ši paviršiaus apdaila yra karšta štampuote.

Karšto štampavimo naudojimas yra karšto preso perkėlimo principo naudojimas, aliuminio sluoksnis aliuminyje perduodamas ant pagrindo paviršiaus, kad būtų sukurtas specialus metalo efektas. Derinant su įspaudimu ar kitais apdorojimo būdais, jis parodys stiprią dekoratyvinį gaminio poveikį. Taip pat bus gaminami aukštos pridėtinės vertės produktai.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą vestuvių patirtį, kuria puoselėja dizainą ir gamybą. Tiesiog pasakykite mums savo idėją; mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją tobuliausiose dėžėse, tokiose kaip dydis, spalva, jūsų logotipas ....


2. Kaip gauti FREE pavyzdžius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.


3. Jei produktams būdinga kokybiškų problemų, kaip su ja susidorosite?

Prieš gabenimą kiekvienas gamybos ir gatavų produktų gamybos etapas bus patikrintas QC departamento. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.


4. Ar jūsų įmonėje atliekamas gamyklos auditas?

A: Taip, atlikome "DISNEY" auditą dėl kokybės ir socialinės atsakomybės, WOOLWORTH gamyklos audito. Tuo tarpu mūsų gamykla turi savo ISO sertifikatą.


Tyrimo