Rankų darbo naujausi gimtadienio sveikinimo atvirukai berniukams

1. Gimimo kortelė berniukams 2. Daugiau nei 13 metų patirtis gamintojoje 3. Aukštos kokybės, konkurencinga kaina
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo naujausi gimtadienio sveikinimo atvirukai berniukams

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_2052.JPG


Patarimai

Nežinau, kaip švęsti savo gimtadienį? Kaip apie važiavimą dviračiu ir iškylą. Išgaunamas saldus atmosfera ore, jūs pajusite tam tikrą plaukiojimą: kraštovaizdis yra toks gražus. Kai pritvirtinsite veją, jūs pajusite, kad gamta suteikia natūralų masažą. Mieli žolė yra kaip švelnus rankos, švelniai glostydamas tavo nuogus atgal, ir tu gali patiektis daugiausia. Klausyk elegantiškos mažos dainos.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


2. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


3.Kas yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.


4. Kaip apie kainą?

Kaina bus vykdoma pagal kiekį už tą pačią prekę, mažesnio kiekio ir didelio kiekio kaina bus kitokia. Jei norite sutaupyti savo vertinamo laiko ir gauti kainą pirmą kartą, žemiau pateiktos informacijos siūlome pateikti mūsų tikslią kainą.
Tyrimo