Rankų darbo meilė naminių gyvūnėlių Sveikinimo atviruko šuo

1. meilė naminių šunų kortelė 2. Užpildykite aparatūros įrenginius. 3. OEM tvarka yra priimtinas su konkurencinga kaina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo meilė naminių gyvūnėlių Sveikinimo atviruko šuo

handmade card.jpg

49-2.jpg


Patarimai

Gal kartais mes visada norime išsaugoti kaip augintinio šuo, galite su juo žaisti ir smagiai kartu. Tačiau tėvai rūpinsis tik apie atnešė šuo šeimoje, tarp žmonių ir šunų jausmus, jie niekada suprasti problemų. Jei esate laimė turėti naminių šunų, prašome laikyti jį kaip draugą.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mūsų įmonė, Shenzhen Winpsheng amatų Co, Ltd yra profesionalių spausdinimo produkto gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos. Mūsų veikla apima platų produktų spausdinimo pramonėje, pavyzdžiui, įvairių rankų darbo atvirukai, muzikos atvirukai, Notepad, hangtags, licencijas, spalvų langeliai ir knygų.

Winpsheng myli ir gyvena savarankišką žodį komanda: kartu kiekvienas žmogus pasiektų daugiau ir yra labai geros reputacijos patentų savininkui ir ODM / OEM gamyba iš Vokietijos TUV sertifikatą ISO 9001.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


3. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


4. koks pristatymo būdas?

Nedidelį kiekį užsakymo, galėtume jiems nusiųsti iš DHL/Fedex išreikšti, mes turime 35 % nuolaida ir dideliais kiekiais, yra siunčiamos iš jūrų laivybos pagal kliento poreikius.


Tyrimo