Rankų darbo santuokos pakvietimo kortelės dizainas

1. rankų darbo santuokos pakvietimo 2. pažangios gamybos įrenginius, brandžios technologijos. 3. labai vertingos ekonomiškai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo santuokos pakvietimo kortelės dizainas

handmade card.jpg

IMG_3386.JPG


Patarimai

Jauni žmonės nori tuoktis savo vestuves kurti asmenybė, net santuokos, prašome įdėkite, yra ne išimtis. Vestuvių kvietimas SMS, vestuvių kvietimai taip pat yra forma. Toli toli ar artimų draugų, SMS ar MMS vietoj vestuvių kvietimai, kviečiami ateiti į vestuves tai labai madingas būdas. Vestuvių kvietimas kortelės gali bϋti iπsaugotas draugais bet pranešimų negali.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai.


2. laivybos kaina yra per didelė; galite duoti man pigiau laivybos kaina ar nemokamas pristatymas?

Skaičiuodami laivybos kaina jums, mes naudojame pigiausia ir saugiausia Kurjeris, ir tai yra laivybos kompanija, kurie prašo mus sumokėti, mes negalime suteikti jums bet pigiau arba nemokamai, prašome maloniai suprasti. Tačiau mes galime pažadėti, kad mes neprašysime jums mokėti daugiau transportavimo sąnaudas, jei manote, kad tai per brangu, mes galime naudoti savo laivybos kompanija arba atstovas iš Kinijos, kuris yra pigiau, tai gerai mums taip pat.


3. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimo užsakymui. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


4. Kas yra prekių draudimo?

Mes malonu jums pranešti, kad mes priimti prekybos užtikrinimo, per kurias galima gauti visišką apsaugą jūsų užsakymų.
100 % produkto kokybės apsauga
100 % laiku siuntos apsaugą
100 % mokėjimo apsaugosTyrimo