Rankų darbo Naujametinės atvirukai vaikams

1. mes turime praeiti BSCI, FSC, GSV, ISO sertifikavimas. 2. OEM priimta: Galime pagaminti bet kurios jūsų dizainas. 3. geras aptarnavimas: draugas laikome klientų.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo Naujametinės atvirukai vaikams

handmade card.jpg

IMG_0788.JPG


Patarimai

Pradeda eismo Naujųjų metų kortelės lapkritį, žinoma, dabar yra verslininkų tinkle vykdant verslą taip pat, mes galime pritaikyti elektroninę versiją metų, ir tada spausdinti siųsti draugai, giminaičiai ir draugai.

Kai žingsnis į gruodis, pašto tarnyba turi Sveikinimas Naujųjų metų kortelės reklaminę veiklą. Foto skalavimo parduotuvė taip pat pradėjo Rodyti "Naujųjų metų kortelės ženklu" markės.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng kontroliuoja produkto kokybę pagal IOS9001 standartus, ir visi mūsų Elektroniniai produktai gali perduoti CE & ROSH standartas. Laikomės teikti klientams aukštos kokybės produktus ir paslaugas.

Per pastaruosius du dešimtmečius, patobulinome gamybos ir gamybos atvirukai per Išplėstinė spausdinimo ir pažangių gamybos valdymo technologija ir įranga, leidžia mums gaminti aukščiausios kokybės ir labiausiai gražus atvirukas produktų.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

5. Kada gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


23. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


31. Kodėl rinktis mus?

1. vieno langelio paslauga nuo dizaino su spausdinimu

2. konkurencingas kainos garantija

3. ISO 9001 & SGS sertifikuota

4. greitas pristatymas


69. ką daryti, jei turiu nusiskundimų?

Mes norime suteikti jums 100 % pasitenkinimą. Vis dėlto kyla rūpestis arba problema,

Susisiekite su mumis.


Tyrimo