Rankų darbo Naujųjų metų atostogų sveikinimo atvirukai draugams

1. turintys profesionalių dizainerių komanda, bet koks kitas dizainas yra gerai. 2. pateikdama paslaugų paketą. 3. dizainas, logotipas, spalvos, Rėmas, dydžio visas gali būti pritaikytas, kaip norite.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo Naujųjų metų atostogų sveikinimo atvirukai draugams

handmade card.jpg


IMG_1868.JPG


Patarimai

Dabar Japonijos Naujųjų metų kortelės spausdinamas iš japonų pašto skyrius, ir kas atvirukas yra spausdinamas su žodžiu "Happy New Year". Japonai vykdomose bendrauti su kolegomis, klasiokais, draugais, Klientai, mokytojai ir studentai per Sveikinimų.


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų. Co, Ltd buvo įkurta Shenzhen Kinijos, 2008.We turi savo 6000 kvadratinių metrų modernus fabrikas su šiuolaikiniais patogumais.

Mes nuolat ieškome naujų būdų, kaip padaryti sveikinimai ir pridėti naujų partnerių padengti visų kampų į pasaulį per mūsų privačių etikečių ar nestandartinių gaminių.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK


1. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau susisiekti su mumis


2. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


3. Kas yra kūrinys gaires?

"Illustrator" priimta failų formatai: peržiūra ai / .eps / .pdf

Photoshop-priimtas failų formatai: .psd / .eps / .bmp

CorelDraw priimtas failų formatai: .cdr


4. kokia pristatymo laikas?

Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti išbandyti viską, kad

baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką.
Tyrimo