Kalėdų atvirukų sveikinimai, rankų darbo nuotraukos

1. Kalėdinė nuotrauka atvirukas 2. OEM Priimta: galime pagaminti bet kokį jūsų dizainą. 3.Gavusi paslauga: mes vertiname klientus kaip draugus.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kalėdų atvirukų sveikinimo nuotraukos su rankomis

handmade card.jpg

IMG_1541.JPG

Patarimai

Kalėdos švenčiamos planetoje yra daugiau nei 140 šalių ir regionų. Tai yra labiausiai paplitęs pasaulyje festivalis. Kalėdų atvirukai prasidėjo Kalėdų sezono metu, dar Kalėdos prieš atvykus žmonės pradėjo dovanoti Kalėdų atviruką. Tai populiarus sveikinimo būdas. Kalėdų kortelės bendras įprotis kitam, netgi tolimiausiems giminaičiams ir draugams.


Packing and delivery.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip manote apie savo aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


2. Kokį popierių galima spausdinti?

Meno popierius suteikia geriausius spalvų ir dizaino rezultatus. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


3. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


4. Ką daryti, jei turiu tam tikrų specialių reikalavimų?

Klientui reikalinga speciali užsakymo forma, pvz., Testo reikalavimas arba tarptautiniai standartai, prašome pranešti mums iš anksto, kad galėtume tinkamai užsakyti medžiagas.


Tyrimo