Rankų darbo išėjimo į pensiją norus atvirukas

1. sveikinimo atviruką informuoju 2. visiškai įrengtas spausdinimo technologija 3. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo išėjimo į pensiją norus atvirukas

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_2348.JPG


Patarimai

Sveikinimai informuoju: darbo ir išlipkite darbą kasdien, nuo pažįstamas žinių metu atsitiktiniai sveikinimai, atrodo, kad ne praleidžia per daug laiko ir procesas, galbūt tai yra likimo draugų, nėra pakankamai laiko, kad gauti kartu su retkarčiais kartais kalbasi, bet galvoja apie juos kaip draugystę tarp mokytojų ir draugų, ir gal tikrai neturiu daug ką prisiminti, bet aš įdėti juos į atminties stalčių ir kartais išeiti prieskoniu!


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip gauti mėginys siekiant patikrinti jūsų kokybės?

Po kainų patvirtinimo, jums reikia už mėginius, kad patikrintų mūsų dizaino ir popieriaus kokybė. Spausdintos mėginių, mes patikrinsime $30-$100 ant plėvelės & spausdinimo išlaidoms padengti. Pavyzdys išlaidas galima grąžinti atgal po patvirtinti užsakymą.


2. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


3. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
: Apskritai, mes pakuotės mūsų baltos dėžės ir rudos dėžės prekėms. Jei turite teisiškai registruotų patentų, mes pakuoti prekes savo firminių laukuose gavęs jūsų leidimą raides. Mes parodysime nuotraukas produktų ir pakuočių.
Tyrimo