Rankų darbo futbolo kortelės / geriausias atvirukas berniukams

1. aplinkai draugiškos medžiagos, naudojamos. 2. patiko gerą reputaciją rinkoje. 3. operatyviai reaguoti į visus tyrimus.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo futbolo kortelės / geriausias atvirukas berniukams

handmade card.jpg


Patarimai

Kai kurie žmonės, ypač mūsų šalyje, Kinija, gali turėti klausimą: futbolas yra tik aplink kamuolys, ką ji duoda mums? Stiprus phsique, psichologinis kokybišką ir tikrą draugystę. Aš manau, kad tai, kodėl daugelis žmonių mėgsta šį žaidimą. Per šį žaidimą, mes galime džiaugtis nuolat savarankiškai nutraukti ir savęs realizavimo procesą. Jei turite draugų, kurie labai mėgsta futbolą, kartu su juo ir skatinti vienas kito, aš manau, jums bus geros komandos.


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Winpsheng (HK) Company Limited, ofisas įsikūręs Honkonge, ir mūsų Shenzhen Winpsheng amatų įmonės Limitd gamykla įsikūrusi Shenzhen, žemyninės Kinijos.

Visą paslaugų spektrą: įmonė aiškus rinkos padėties, teikianti produktus ir paslaugas, visapusišką, gali veiksmingai sumažinti klientų daug tarpinių partneriams ir atlikti projekto, sutrumpinti klientų produktų skatinimo ir reklamos rengimo laikotarpį.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip apie jus po pardavimo aptarnavimą?

Mūsų paslaugomis, galite būti tikri rasti jokių problemų, po to, kai gausite produkto, jūs galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu ir išspręsime problemas operatyviai ir kantriai.


2, ar kuriate man?

taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas ant viršelio. Fono spalva yra nusprendė, bet spalva yra prieinama. Mūsų profesionalus dizaineris gali padaryti dizainas jums.


3. jūsų įmonės užsakymą spausdinimo produktai tikrai turi ne MOQ?

Taip, nes mes turime lanksčios tiekimo grandinėje, taip priimti spausdinimo pritaikymas su ne moq, be to, specialios formos poreikius pelėsių produktams gaminti.


4. gali gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.


Tyrimo