Rankų darbo specialios gimtadienio atvirukai draugei

1. gimtadienio atviruką, graži mergina 2. daug patyrusių dizainerių komanda 3. puiki spausdinimo su gera proceso valdymo;
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo specialios gimtadienio atvirukai draugei

handmade card.jpg

IMG_0845.JPG


Patarimai

Dovana draugei:Pasirinkite romantiškos dovanos labiau tinka, bet taip pat reikia atkreipti ypatingą dėmesį į sukurti romantišką atmosferą siųsti romantiškos dovanos! Gražus prabangus papuošalai, pliušas Žaislai, animacinių filmų puokštės, elegantiškas atvirukas. Jei tai mergina ar meilužio, jai reikia kūrybos gimtadienio dovana.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Stiprus plėtros ir pardavimo talpa: 8 inžinierių ir 12 pardavimo su turtingą patirtį padės spręsti viską per plėtros ir paslaugų. Jei jūs tik suteikia mums idėją, mes galime jį realiomis prekėmis.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kiek dienų bus mėginiai gali būti baigtas? Kaip apie masinės gamybos?
-Apskritai, 3-5 dienų mėginių priėmimo.
-Masinės produkcijos gamybos laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir t.t.. FYI, 8-12 dienomis 30000pcs pirkinių maišeliai.


2. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


3. kaip galite gauti tikslią kainą?

Yra kai kurie pagrindiniai specifikacijos, turime žinoti kaina apskaičiuoti, t. y.: kiekio, dydžio, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas & paviršiaus apdaila (gali perduoti paaiškinti nuotraukas mūsų svetainėje), tada geriausia kaina bus siųsti jums apie laikas.


4. kiek daug spalvų yra prieinami?

Mes galime padaryti pasirinktiniai spalvos kaip jūsų specialų prašymą. Bet Pantone spalva yra prieinama. Jums tereikia papasakoti savo mėgstamą Pantone spalvų skaičių.Tyrimo